Jak vám chytřejší topné tyče usnadní život?

Zatímco topné tyče bez regulace musíte vždy zapínat sami, na obsluhu těch s regulací a termostatem tolik myslet nemusíte. Vše jde totiž nastavit předem. Zjistěte, co všechno může vaše nová topná tyč umět.

Režim sušení zpříjemní den

Všechny topné tyče s regulací nabízí skvělou vychytávku: program Boost neboli režim sušení. Trvá dvě hodiny a můžete ho nastavit tak, aby se spouštěl jednou nebo dvakrát denně. Buď po 12, nebo 24 hodinách. Koupelnu tedy máte příjemně vyhřátou, když ráno vstanete. A stejně tak klidně i večer, než jdete spát. Běží po dobu vašeho sprchování a ještě potom stihne vysušit mokré ručníky.

Ještě víc pohody

O víkendu, když si chcete přispat, možná takovou funkci nevyužijete. Tyč vám bude topit naprázdno”, koupelna se bude zbytečně zahřívat, o úspornosti nemluvě. Proto jsou tu plně programovatelné tyče jako Smart Plus Program a Musa plus, které zvládnou topit každý den a každou hodinu jinak: záleží, jak si je nastavíte. O víkendu nejste doma? Nevadí, topení naplno nepojede.

  • Kromě toho se tyto elektrické topné tyče v nočním režimu samy ztlumí.
  • Spotřeba energie u nich jde snížit i díky eco režimu.
  • Chrání také proti mrazu – teplotu udržují na 7°C. To zvládají i modely Smart Plus a Thesis Plus.
  • Zvládnou i detekovat otevřené okno a přizpůsobit se, ať netopíte zbytečně. Tuto funkci umí i topná tyč Thesis Plus.

Smart Plus Program nastavíte a ovládáte pohodlně pomocí ovladače, který je v ceně. Topnou tyč Musa Plus je třeba obsluhovat přímo na regulátoru. Ovládání si ale samozřejmě můžete k tyči dokoupit.

Stejně tak jde ovladač dokoupit k designové tyči Home Plus. U ní zároveň funguje jako prostorový termostat, takže je nutné ho pro vyladění správné teploty nechávat přímo v koupelně. 

Umí toho spoustu

Pořízení topné tyče s regulací a termostatem vám ušetří spoustu starostí s topením. Některé zvládnou topit přesně podle vašeho denního režimu. Záleží jen na vás, jestli chcete mít absolutní pohodu, nebo potřebujete zatopit jen občas a vystačíte si s málem.

Jaké jsou další typy topných tyčí? Zorientujte se v nabídce.

 

Produkty