Vážení zákazníci, od 5.7. do 8.7. má celý náš e-shop dovolenou. Objednávky uskutečněné v tomto termínu budou zpracovány a odeslány 11.8. Děkujeme za pochopení, tým e-shopu Toplo.

Jak vám chytřejší topné tyče usnadní život?

Zatímco topné tyče bez regulace musíte vždy zapínat sami, na obsluhu těch s regulací a termostatem tolik myslet nemusíte. Vše jde totiž nastavit předem. Zjistěte, co všechno může vaše nová topná tyč umět.

Režim sušení zpříjemní den

Všechny topné tyče s regulací nabízí skvělou vychytávku: program Boost neboli režim sušení. Trvá dvě hodiny a můžete ho nastavit tak, aby se spouštěl jednou nebo dvakrát denně. Buď po 12, nebo 24 hodinách. Koupelnu tedy máte příjemně vyhřátou, když ráno vstanete. A stejně tak klidně i večer, než jdete spát. Běží po dobu vašeho sprchování a ještě potom stihne vysušit mokré ručníky.

Ještě víc pohody

O víkendu, když si chcete přispat, možná takovou funkci nevyužijete. Tyč vám bude topit naprázdno”, koupelna se bude zbytečně zahřívat, o úspornosti nemluvě. Proto jsou tu plně programovatelné tyče jako Smart Plus Program a Musa plus, které zvládnou topit každý den a každou hodinu jinak: záleží, jak si je nastavíte. O víkendu nejste doma? Nevadí, topení naplno nepojede.

  • Kromě toho se tyto elektrické topné tyče v nočním režimu samy ztlumí.
  • Spotřeba energie u nich jde snížit i díky eco režimu.
  • Chrání také proti mrazu – teplotu udržují na 7°C. To zvládají i modely Smart Plus a Thesis Plus.
  • Zvládnou i detekovat otevřené okno a přizpůsobit se, ať netopíte zbytečně. Tuto funkci umí i topná tyč Thesis Plus.

Smart Plus Program nastavíte a ovládáte pohodlně pomocí ovladače, který je v ceně. Topnou tyč Musa Plus je třeba obsluhovat přímo na regulátoru. Ovládání si ale samozřejmě můžete k tyči dokoupit.

Stejně tak jde ovladač dokoupit k designové tyči Home Plus. U ní zároveň funguje jako prostorový termostat, takže je nutné ho pro vyladění správné teploty nechávat přímo v koupelně. 

Umí toho spoustu

Pořízení topné tyče s regulací a termostatem vám ušetří spoustu starostí s topením. Některé zvládnou topit přesně podle vašeho denního režimu. Záleží jen na vás, jestli chcete mít absolutní pohodu, nebo potřebujete zatopit jen občas a vystačíte si s málem.

Jaké jsou další typy topných tyčí? Zorientujte se v nabídce.

 

Produkty

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení